Potřebujete poradit? Pište nebo volejte 724 582 201
Přihlásit se
0 0 Kč

Možnosti dopravy

Vaši objednávku vyřídíme obratem a o její expedici Vás budeme informovat emailem. Ptáte se jaké jsou možnosti dopravy zboží z našeho internetového obchodu?

Krmné směsi

Krmné směsi jsou baleny do vícevrstvých papírových pytlů. Před předáním dopravci je pečlivě ovineme polyethylenovou fólií, aby nedošlo k jejich protržení nebo zvlhnutí. Takto připravený pytel s krmivem váží přes 25 kg a jeho přeprava je složitá a nákladná. Pokud Vaše objednávka obsahuje alespoň jeden pytel krmné směsi, je potřeba uhradit poštovné v odpovídající výši.Nabízíme Vám přepravu ve spolupráci se společností DPD. Od 1. 10. 2018 bohužel musíme reagovat na skokové navýšení ceny dopravy od přepravní společnosti. I přesto se snažíme zachovat cenu co nejpřijatelnější, a proto cena této přepravy je pro Vás 115 Kč s DPH za každý 25kg pytel, který si objednáte. Přesnou cenu dopravy objednávky uvidíte v košíku, který Vám ji spočítá dle aktuálního obsahu. Pokud při objednávce vyplníte telefonní číslo, bude Vás přepravní společnost informovat o doručení.

 
V případě větší objednávky nás kontaktujte s žádostí o individuální nabídku rozvozu naší autodopravou, kterou jsme schopni realizovat v okruhu cca 80 km od Turnova.

Samostatná objednávka konzervantů a knih

Veškeré knihy a konzervanty v naší nabídce Vám doručíme ve spolupráci s Českou poštou. Tato varianta je pro Vás ZDARMA a to pro libovolně velké objednávky.

Osiva

Osiva KWS Vám doručíme ZDARMA ve spolupráci s přepravní  společností DPD. Osivo expedujeme jen v určitém období. Osivo kukuřice budeme expedovat v období ledna až dubna 2019. Konkrétní termín vybíráme dle aktuálního stavu skladu tak, abychom všechny zákazníky zavezli co nejdříve. Děkujeme za pochopení. Osivo řepky ozimé bylo k dispozici od 25. 7. 2018 do 27. 9. 2018. Nabídku pro další osevní rok už pro Vás ve spolupráci s KWS připravujeme.