Potřebujete poradit? Pište nebo volejte 724 582 201
Přihlásit se
0 0 Kč

Možnosti dopravy

Vaši objednávku vyřídíme obratem a o její expedici Vás budeme informovat emailem. Ptáte se jaké jsou možnosti dopravy zboží z našeho internetového obchodu?

Krmné směsi

Krmné směsi jsou baleny do vícevrstvých papírových pytlů. Před předáním dopravci je pečlivě ovineme polyethylenovou fólií, aby nedošlo k jejich protržení nebo zvlhnutí. Takto připravený pytel s krmivem váží přes 25 kg a jeho přeprava je složitá a nákladná. Pokud Vaše objednávka obsahuje alespoň jeden pytel krmné směsi, je potřeba uhradit poštovné v odpovídající výši.Nabízíme Vám přepravu ve spolupráci se společností DPD. Od 1. 10. 2018 bohužel musíme reagovat na skokové navýšení ceny dopravy od přepravní společnosti. I přesto se snažíme zachovat cenu co nejpřijatelnější, a proto cena této přepravy je pro Vás 115 Kč s DPH za každý 25kg pytel, který si objednáte. Přesnou cenu dopravy objednávky uvidíte v košíku, který Vám ji spočítá dle aktuálního obsahu. Pokud při objednávce vyplníte telefonní číslo, bude Vás přepravní společnost informovat o doručení.

 
V případě větší objednávky nás kontaktujte s žádostí o individuální nabídku rozvozu naší autodopravou, kterou jsme schopni realizovat v okruhu cca 80 km od Turnova. 

Samostatná objednávka konzervantů a knih

Veškeré knihy a konzervanty v naší nabídce Vám doručíme ve spolupráci s Českou poštou. Tato varianta je pro Vás ZDARMA a to pro libovolně velké objednávky.

Osiva

Osiva KWS Vám doručíme ZDARMA ve spolupráci s přepravní  společností DPD. Osivo expedujeme jen v určitém období. Osivo řepky ozimé bude k dispozici od 28. 7. 2019 do 27. 9. 2019. Konkrétní termín expedice vybíráme dle aktuálního stavu skladu tak, abychom všechny zákazníky zavezli co nejdříve. Děkujeme za pochopení. Osivo kukuřice jsme expedovali v období od ledna do dubna 2019. Nabídku pro další osevní rok už pro Vás ve spolupráci s KWS připravujeme.