Začíná doba elektronická

3. 4. 2018

Už i v zemědělství a farmářství se naplno rozjíždí doba elektronická! Nezaspali jsme, a proto jsme pro Vás připravili nový elektronický obchod, který své pomyslné dveře otevírá nyní, v dubnu. Najdete v něm široký sortiment našich krmných směsí pro hospodářská zvířata, biologické konzervační přípravky pro výrobu senáží a siláží od společnosti Lallemand, ale třeba také neobyčejně zajímavou cestopisnou knihu manželů Padrůňkových.

Ušetřete svůj čas a cestu do prodejny, netahejte těžké pytle. Objednejte si zboží z pohodlí domova, nebo pomocí mobilního telefonu kdekoli, při čekání na "něco", využijte možnosti komfortně zaplatit kartou přes zapezpečenou platební bránu GP webpay a my Vám vše obratem doručíme, kam si budete přát.

Přestože jsme do eshopu vložili mnoho úsilí a je za ním spousta práce celého týmu lidí, určitě je pořád co zlepšovat. Proto budeme rádi za každou zpětnou vazbu od Vás, našich zákazníků, Napiště třeba našemu ajťákovi na adresu pleskot@zea.cz, nebo vedení na adresu zea@zea.cz. Děkujeme!

A teď hurá nakupovat.

Chováte králíky, nosnice, prasata nebo jiná hospodářská zvířata?

Vyzkoušejte naše krmivo!